Všetko pre Vaše auto

Bridgestone M40 2.5/0 D10 33J TT

ID:76263

Warning: Last items in stock!

    33,05 €
    1 ks
    4-6 dní
    12h

33,05 €/ks tax incl.

27,54 € bez DPH

Máte zájem o tento produkt?

Kontaktujte prosím přímo některý z našich autoservisů sítě Bosch Car Service.

Kopírovat odkaz do schránky
Vyhledat Bosch Car Service

Více informací a všechny parametry

Pneumatika Bridgestone M40 je přední pneumatika pro mini motokros. Perfektně zvládá tvrdé i měkké povrchy. Pneumatika je navržena pro různé podmínky povrchu, počínaje bahnem a pískem a konče tvrdým terénem. Kombinace přilnavosti, trakce a absorpce nerovností vám poskytuje komfort a jistotu, že můžete svůj motocykl zatlačit až k limitům.

Typ produktu pneumatika
Dezén M40
Šírka 2.5
Priemer 10
Profil 0
Konstrukce pneu D
Index nosnosti 33
Index nosnosti 2 33
Rychlostný index J
Sezóna pneu Celoroční
Typ vozidla Motorkové
Doplňujúce informácie TT
RunFlat Ne
Trieda výrobcov Premiová

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S viac ako 17 000 autoservismi Bosch Car Service vo viac ako 150 krajinách sme celosvetovo najväčšou nezávislou sieťou autoservisov.

Spolupracujeme so spoločnosťou Bosch a využívame know-how a vybavenie celosvetovo najväčšieho dodávateľa náhradných dielov pre automobily. Takmer všetky renomované značky využívajú v svojich najnovších modeloch diely a technológie spoločnosti Bosch. Ako autoservis pre všetky značky vozidiel zvláda Bosch Car Service a jeho vyškolení technici najmodernejšie technológie vozidiel a vždy dokážu zaistiť vykonanie údržby, prípravy na technickú kontrolu, prekontrolovania vozidla, diagnostiky elektronických systémov a všetky ďalšie opravy vozidiel.

Tešíme sa na vašu návštevu!